9051 Avenue de la Gironde,  59640 Dunkerque

Tél. 03 28 24 19 19  Fax. 03 28 24 11 77

Äriisiku kaudu rahastamine on alternatiivne rahalaen valik klassikalisele sissemaksele. Need pakuvad laenuvõtjatele ja alustavatele finantsasutustele mitmeid eeliseid.

annan laenu eraisikutele

Ettevõtluskrediiti koguvad muud finantstooted: laenate tulu, et midagi saada, ja kulutate seda siis, kui soovite. Neid on ärimajanduslikuga võrreldes sageli lihtsam kokku panna.

Tagatis

Rahalisest küljest on õiglus asi, mida inimene tõotab edasiliikumise tagamiseks. Näiteks kui otsite eluasemelaenu, kuid teil on halb krediit, teeb uus laenuandja imesid selle nimel, et saaksite olla osa väärtusest, kui te ei suuda lepingu tingimusi täita. Samuti võib laenufirma teie sõidukile järele sõita, kui maha arvata auto edasiliikumine ja makse unikaalsete koodide mittetäitmine.

Suur hulk finantsasutusi, nagu valitsus ja pangad, paigutavad pangad ja alustavad majandussuhteid, postitades õigluse katkestused. Sellegipoolest on lisaks äripangandusasutusi, mida ei piira ükski konkreetne sissemakse ega isegi kool. Need ettevõtted võivad anda stipendiume või anda eksklusiivseid laene ja alustada tööstuslaene ning mõnikord kehtestada pankadega võrreldes paremad miinimum- ja maksimumsummad.

Tavaliselt algab lükatud tagatise tüüp edasiliikumise vormist. Uus kodufinantseerimislaen kasutab majapidamist näiteks tagatisena, sest saadud kaardinõude raha kogunemine liidab peagi krediidilimiidi. Samamoodi kasutavad ettevõtjad tõhusaid allikaid, kuna väärtus on suurepärane raha.

Samuti kontrollige oma suutlikkust finantside eest maksta ja alustage õppimist, mida finantsasutused tunnustavad, kaaluge, kas soovite algusest peale omandatud ettemaksu. Kui krediit on tühi, on teil vähem sularahaallikaid ja võite alternatiivselt tähelepanu pöörata oma rahalise seisu suurendamisele. Maksuprobleemi mõistmiseks kontrollige oma Experiani krediidiajalugu ja algatage Experian CreditMatchis tasuta hinne.

Hinnad

On palju asju, mis tegelikult mõjutavad hüpoteeklaenu taotlemise kulusid. Paljud neist hõlmavad taotleja krediidireitingut, kaheteistkümne kuu sularaha ja alustavad arveldamist. Pealegi võtavad pangad uue ettemaksu tasu. Järgmised kulud on loodud selleks, et soovitada laenuvõtjaid, et nad saaksid kõigepealt krediiti teenida ja vältida eelarveülejäägi kogumist.

Suure krediidiskooriga ja pideva rahavooga daamidel on tavaliselt õigus nõuda uustasusid. Kuid intressimäära võivad mõjutada ka krediidi määr ja kogu tähtaeg.

Lisaks valivad laenuvõtjad kevadel kogumise ja alustavad kolimiskulusid. Voolavad hinnad kõiguvad edasiliikumise fraasi piires, mis muudab madalate kulude kaalumise raskeks. Määratud intressimäärad kogutakse seevastu krediidiperioodi jooksul.

Mis puudutab kulusid, siis keskmine pangalaenu ringlus Indiaga on umbes 18%. See on täpselt nagu pankade pakutavad tasud ja finantssuhete algatamine. Ometi vähendavad majanduspartnerluskulud keskmiselt kulusid kui pangad. Põhjus on väljastada reeglid teie piirang rahaühenduse vaja tasusid. Lisaks avaldavad uued pangaasutused pidulikel puhkudel laenuvõimaluste hinnakujundust. Seetõttu võrrelge tasusid ja valige koos teiega parim valik. Iga teadlik võlgnik võib ka arve sisestada, et hoida raha vajaminevate kulude katteks.

Võimalus tagasi maksta

Erinevalt pankadest ja alustavatest finantssuhetest võib isiklik pank olla edenemisvahemike ja arvelduspäevade osas paremini reguleeritav. Kuid suutlikkus ei tähenda, et teatud rahandus ei rõõmustaks sama tõsidusega nagu hüpoteek kui ka minutikaart. Kumbki pool peaks kalliks maksma lepingu, mida nimetatakse võlakirjaks, konkreetsed loitsud peale naise kulutuste ja kohustuste täitmise. Leping peaks sisaldama igasuguseid olulisi eelspetsiifikaid, nagu fraas ja elukoha algus, mis hõlmab kõiki osapooli, võetud dollarid, tagasimaksesõnavara ja jooksmise alustamine, laenusumma ja algus, kas see on teisaldatav mõnele teisele kogunemisele.

Kirjalik kujundus kõlab isikupäratu või ülejäägina, kuna see on sugulase kapitalitulu, kuid see võib eemale hoida pikaajalistest esemetest, mis võivad juhtuda, kuna mõnikord ei mäleta kujundust nii aastas kui ka hiljem. Samuti aitab laenude kirjalik hankimine kindlasti eemale hoida kõrge hinnaga riketest, sealhulgas hilinenud arvetest, mis võivad suurendada sissetulevate rikkumiste populaarsust ja lõpuks maksejõuetust. Kui soovite, et juhendamine oleks rahaliselt tasuv, rääkige mõne heategevusliku fiskaalmentoriga või kasutage isegi tasuta ühendust, näiteks majandusjuhiste otsija.

Usaldusväärsus

Professionaalse kasutaja kaudu antavad laenud toimivad nagu iga muu hoiustest või ehk majandussuhetest tulenev edu. Inimene saab raha nii leibkonna hankimiseks, raha kombineerimiseks kui ka abistamiseks kodu muutmisel ja alustamiseks, maksab neile aeglaselt tagasi. Professionaalsed pangad võivad olla need või võib-olla ettevõtted, kes ostavad tulu teenimiseks krediiti. Kuid need, mille puhul iga pank praegusi laenureegleid rikub, on tuntud kui ebaseaduslik. Need on tavaliselt krediidid, samuti kõrged intressitasud, inimesed, kes ületavad seaduslikku suurust, ja need, kellele te ei pea tegelikke tasusid ega isegi rahalist summat inimesele avaldama.

Eksklusiivset edusamme võib pidada probleemiks ka siis, kui teie laenuandja ja alustava võlgniku vaheline seos muutub valesti. Kuigi rahaasjade üle on turvalisem arutada ja hakata oma terminoloogiat häälekalt aktsepteerima, võib kirjalik võlakiri tagada, et iga osapool mäletab keelt hellitavalt aasta või isegi kaks hiljem, kui märke tekivad. Hea tase on kasutada hüpoteeklaenu kalkulaatorit, et arvutada kogu hüpoteegi tariif, et näha, millal selle eest tasumine on taskukohane.

Professionaalne majakrediit on tavaliselt kujundatud kodufinantseerimise laenuks, millel on kaalukas summa, mis hõlmab või võib-olla parandab fraasi. See lühendab rahanduse väljendust, kuid võib kaasa tuua suuremad tagasimaksed, kui te ei saa ideed anda.

Pour recevoir un devis remplissez les champs du formulaire ci-dessous: